Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Narodowe Święto Niepodległości.

dodano 2015-11-12 09:32 w kategorii: Powiatowe

W dniu 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918) jest obchodzone Narodowe Święto Niepodległości. Delegacje Sojuszu Lewicy Demokratycznej w powiecie częstochowskim , brały udział w uroczystościach państwowych min. w gminach: Blachownia, Kłomnice, Poczesna.

Koledzy z Gminy Poczesna informują:

" Dnia 11 listopada odbyła się uroczystość Narodowego Święta Niepodległośći w miejscowości Wrzosowa, zorganizowana przez Wójta Gminy Poczesna. Na zaproszenie Pana Wójta udział wzięli przedstawiciele SLD  z terenu Gminy Poczesna. Gminną organizację SLD reprezentowali : przewodniczący Jerzy Szkop oraz członkowie Andrzej Patorski i Damian Galicki. Uczestnikami tej uroczystości byli też członkowie partii i ich rodziny. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego z Wójtem Gminy Poczesna na czele, kombatanci, księża,poczty sztandarowe, strażacy, delegacje szkół i mieszkańcy gminy."

                           Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  godzinę temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.